Hizuni – Teatr „Akcja” zaprasza

W piątek, 22 kwietnia, w Młodzieżowym Domu Kultury odbyła się premiera spektaklu „HIZUNI” według scenariusza aktorek teatru „Akcja”:  Patrycji Grzybowskiej, Zuzanny Rogowskiej, Aleksandry Safonowej, Aleksandry Wodzińskiej, w reżyserii Małgorzaty Wojciechowskiej.

Sztuka porusza temat depresji i chociaż pierwotnie adresowana była dla rówieśników młodych artystów, podczas dyskusji po spektaklu okazało się, że z tym problemem borykają się wszyscy. Widownia oceniła sztukę bardzo wysoko, a brawom nie było końca.
W poniedziałek, 25 kwietnia Teatr „Akcja” wystąpił po raz drugi przed licealną publicznością. Na sztukę zaproszono klasy młodzieży występującej w spektaklu: Zespół Szkół Ekonomiczno-Logistycznych, Szkoła Podstawowa nr 2, Szkoła Podstawowa nr 16, Katolicka Szkoła Podstawowa. Wstępem na przedstawienie były słodycze dla ukraińskich dzieci, które znalazły schronienie w powiecie inowrocławskim. Jedna z aktorek sztuki – Aleksandra Safonowa przekazała zebrane słodycze w punkcie zbiórki Stowarzyszenia Alter – Ino.
Zapraszamy do obejrzenia spektaklu:

Zobaczcie również zdjęcia ze spektaklu