III Festiwal Kapel Podwórkowych – zapraszamy

Młodzieżowy Dom Kultury w Inowrocławiu i Powiat Inowrocławski mają wielką przyjemność zaprosić wszystkich na kolejny Festiwal Kapel Podwórkowych. To niepowtarzalna okazja, aby posłuchać muzyki podwórkowej w pięknej scenerii Solanek. 12 i 13 sierpnia, w Muszli Koncertowej zagrają dla Was kapele podwórkowe z całej Polski. Będzie to prawdziwa uczta dla fanów tego gatunku!

Na scenie pojawi się 9 zespołów, które zaprezentują swoje umiejętności i pasję. Przed inowrocławską publicznością wystąpią: Junki z Buku, Olki Group, Swoja Wiara, Piaskowianie, Przemęckie Krokusy, Ślymoki, Kapela z Naszego Miasteczka, Górnicza Kapela Podwórkowa Karbon i Szadkowiacy. Każdy z nich ma coś wyjątkowego do zaoferowania, więc nie możecie tego przegapić!

W sobotę 12 sierpnia o godzinie 12.00 rozpoczną się przesłuchania zespołów, podczas których jury oceni ich wykonania.

O godzinie 17.30 – zapraszamy sympatyków starych piosenek na niezwykły występ Kapeli z Naszego Miasteczka, która zagra  koncert przebojów Mieczysława Fogga. To będzie prawdziwa uczta dla fanów tej legendy polskiej piosenki. Nie przegapcie tej okazji, aby posłuchać znanych i lubianych utworów w nowych aranżacjach!

W niedzielę 13 sierpnia o godz. 11.00 rozpocznie się wielki koncert wszystkich kapel Festiwalu. O godzinie 15.00 odbędzie się uroczysta gala, na której zostaną ogłoszone wyniki konkursu i wręczone nagrody. Na zakończenie usłyszymy występ laureata.

Honorowy patronat nad imprezą sprawuje Starosta Inowrocławski – Wiesława Pawłowska. 

Nie możecie tego przegapić! Zapraszamy serdecznie!