konkursy na Najpiękniejszą Palmę Wielkanocną i „Paleta marzeń” rozstrzygnięte

Inowrocław, 1 kwietnia 2022 r.
PROTOKÓŁ POSIEDZENIA JURY
XXII POWIATOWY KONKURS PLASTYCZNY „PALMA WIELKANOCNA”
i XVI POWIATOWY KONKURS PLASTYCZNY „PALETA MARZEŃ”
W czwartek, 1 kwietnia 2022 r., o godzinie 10.00 w Młodzieżowym Domu
Kultury im. J. Korczaka w Inowrocławiu rozstrzygnięto ogłoszone w miesiącu lutym konkursy
plastyczne: XXII Powiatowy Konkurs Plastyczny „Palma Wielkanocna” i XVI Powiatowy
Konkurs Plastyczny „Paleta Marzeń”.

Jury w składzie:
Agnieszka Tylinska-Sopolińska – artysta plastyk,
Joanna Bartczak – zastępca dyrektora MDK,
Anna Sopolińska – nauczyciel rzemiosła art.
Małgorzata Herrmann-Amonowicz –plastyk,
oceniało prace obu konkursów wg. kryteriów i kategorii wiekowych zawartych
w regulaminach. W wyniku decyzji Jury, przyznano następujące miejsca i wyróżnienia:

XXII Powiatowy Konkurs Plastyczny „Palma Wielkanocna”
Kategoria uczniowie klas I-IV:
Miejsce I – Fabian Pacholski
Miejsce II – Filip Wiśniewski
Miejsce III – Wiktor Antczak
wyróżnienie – Patrycja Szwed
wyróżnienie – Wojciech Trzebiatowski
wyróżnienie – Julia Janowiak
Kategoria uczniowie klas V-VIII:
Miejsce I – Michał Przybysz
Miejsce I – Liwia Kotyńska
Miejsce II – Zofia Nowak
Miejsce III – Milena Pilarczyk
Wyróżnienie – Anna Żubrowska
Kategoria uczniowie szkół ponadpodstawowych:
Wyróżnienie – Wiktoria Nowak
Wyróżnienie – Rita Szukalska
Dom Kultury w Szubiński Dom Kultury, ul. Kcyńska 13, 89-200 Szubin
Wyróżnienie – Jakub Palczewski
Wyróżnienie – Natalia Krzemkowska
Wyróżnienie – Luiza Maludzińska
Wyróżnienie – Kajetan Bąkowski
Wyróżnienie – Agata Maludzińska
Wyróżnienie – Rozalia Krzemkowska
Wyróżnienie – Anita Maludzińska
Kategoria największa Palma Wielkanocna:
Bartosz Chrubczyński
Wojciech Bieliński

XVI Powiatowy Konkurs Plastyczny „Paleta Marzeń
Kategoria 4-6 lat:
Miejsce I – Kacper Piasecki
Miejsce II – Malwina Baranowska
Miejsce III – Krzysztof Nowak
Wyróżnienie – Jan Roda
Wyróżnienie – Eliza Balcer
Wyróżnienie grupowe dla Szkoły Podstawowej im. Gen. Władysława Sikorskiego w
Parchaniu: Zuzanna Wiącek, Helen Dubel, Amelia Wójcik, Stanisław Kula, Hanna
Brzezińska
Kategoria 7-9 lat:
Nagroda – Jakub Matuszak
Nagroda – Lena Wójcikowska
Nagroda – Natalia Skibińska
Nagroda – Barbara Tylka
Nagroda – Laura Wiśniewska
Nagroda – Zofia Matuszewska
Nagroda – Magdalena Grębocka
Nagroda – Piotr Kalczyński
Nagroda – Alicja Milak
Nagroda – Maja Gołaszewska
Nagroda – Kacper Książkiewicz
Nagroda – Radosław Czarnecki
Nagroda – Julia Makarska

Dnia 8 kwietnia 2022 roku, nastąpi oficjalne rozstrzygnięcie konkursu oraz wręczenie
nagród zwycięzcom obu konkursów. Wszystkim laureatom przyznano dyplomy oraz nagrody
rzeczowe ufundowane przez Młodzieżowy Dom Kultury.
Organizator i Jury konkursu składają gratulacje wszystkim uczestnikom konkursu oraz
serdeczne podziękowania nauczycielom, za pełną zaangażowania pracę z wychowankami.

Rozmiar tekstu
Wybierz kontrast