Pobierz kartę na półkolonie w MDK

Jeśli zapisałeś dziecko na półkolonie, wydrukuj i wypełnij kartę i dostarcz do sekretariatu MDK

POBIERZ: https://mdk-inowroclaw.pl/wp-content/uploads/2022/05/KARTA-ZGLOSZENIA-NA-POLKOLONIE.pdf

Przez cały sierpień w Młodzieżowym Domu Kultury im. J. Korczaka w Inowrocławiu, odbywać się będą zajęcia wakacyjne.

Zapraszamy dzieci na 4 jednotygodniowe turnusy Półkolonii Letnich w terminach: 1-5, 8-12, 16-19 i 22-26 sierpnia 2022. W zajęciach mogą brać udział uczniowie szkół podstawowych od 7 do 15 lat.

Program półkolonii przedstawia się bardzo interesująco. Planowane są: wyjazdy do Biskupina, Torunia (Centrum Nowoczesności „Młyn Wiedzy” i Planetarium), Bydgoszczy (Muzeum Mydła i Brudu, Myślęcinek) i Zaurolandii w Rogowie. Poza tym koloniści odwiedzą Kinomaxa, Klockolandię, Hop Bęc oraz wezmą udział w warsztatach ceramicznych i cukierniczych.

Każdego dnia dzieci otrzymają II śniadanie. Zajęcia odbywać się będą w godzinach od 10.00-14.00.

Zapraszamy do udziału w proponowanym przez nas wypoczynku. Półkolonie odbywają się pod nadzorem Kuratorium Oświaty w Bydgoszczy.

Zapisy przyjmujemy oraz szczegółowych informacji udzielamy w sekretariacie MDK, od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00-15.30, tel. 52 307 01 70. Ilość miejsc jest ograniczona.

Rozmiar tekstu
Wybierz kontrast