Powiatowy Przegląd Zespołów Młodzieżowych „GARAŻÓWKA”

Masz swój amatorski zespół muzyczny i chcesz zaprezentować się przed publicznością? A może chcesz nagrać CLIP ze swoim utworem?

Młodzieżowy Dom Kultury wraz z Powiatem Inowrocławskim zapraszają młode zespoły do udziału w Powiatowym Przeglądzie Zespołów Młodzieżowych „GARAŻÓWKA”. Celem Przeglądu jest wsparcie inicjatyw muzycznych młodzieży oraz promocja młodych talentów.

W przeglądzie mogą wziąć udział wszystkie chętne zespoły muzyczne z Powiatu Inowrocławskiego, grające amatorsko w piwnicach, klubach, szkołach i garażach muzykę rockową, punk-rockową, heavy metal, blues, hip-hop czy funky.

Przegląd będzie miał charakter konkursu, w którym nagrodą główną jest profesjonalna sesja nagraniowa muzycznego clipu.

Czekamy na Wasze zgłoszenia do 5 października 2021 r. Wystarczy na adres imprezy@mdk-inowroclaw.pl lub sekretariat@mdk-inowroclaw.pl przesłać do 3 utworów swojego autorstwa, wypełnioną kartę zgłoszeniową podpisaną przez wszystkich członków zespołu, klauzulę informacyjną o przetwarzaniu Danych Osobowych i odpowiednie zgody. Spośród zgłoszeń Jury wytypuje 12 najlepszych zespołów, które zakwalifikują się do koncertu finałowego.

Przesłuchania II etapu konkursu i koncert finałowy odbędą się w sobotę, 16 października od godz.15.00 w Młodzieżowym Domu Kultury im. J Korczaka w Inowrocławiu. Honorowy Patronat nad imprezą sprawuje Starosta Inowrocławski Wiesława Pawłowska.

Szczegółowe informacje pod nr tel. 52 30 70 170. Regulamin i karty uczestnictwa do pobrania na stronie internetowej: www.mdk-inowroclaw.pl

Pliki do pobrania tutaj:

Karta zgłoszenia

Pozostałe załączniki

Prawa autorskie

Regulamin Garażówka